Babelhouse ootab Sinu firma väliskülalisi v koostööpartnereid põnevatele kultuurituuridele! 

Broneeri oma väliskülalistele või koostööpartneritele  Tartu vanalinna ja kultuuri tutvustav giidituur aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 

Maali ja loovuskursuste ning linnamaalilaagrite osalemine: registeeri end

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

vabadus

 

Kursusel osalemiseks:

1. Leia Sind huvitav kursus v koolitusmoodul

2. Kursustele registreerumiseks täida, palun, registreerumisvorm enda valitud kursuse kohta http://babelhouse.ee/registreeru   ning palun tasu osalustasu Babelhouse arveldusarvele EE522200221058158084 (Swedbank). 

NB! Ülekannet tehes, kirjuta selgituse reale õpilase nimi,kelle eest ülekanne tehti ning kursuse nimi, millel osaletakse. 

( Vajadusel on võimalik käia ka esimestes tundides vaatamas, kas kursus sobib ja seejärel teha oma osalemisotsus ning tasuda õppemaks - kuid registreeruma peab enne siiski, et teaksime arvestada osalejate arvuga:))

3. Enne registreerumist tutvu palun kindlasti õppetöö korraldusega.  Kõik kursused toimuvad vajaliku arvu huviliste registreerumisel. Babelhouse koolituskeskusel on õigus teha muudatusi koolitusplaanis.

4. Kõik kursusel osalejad saavad soovi korral kursuse edukal läbimisel  tõendi v tunnistuse. Tõendil v tunnistusel on kirjas info kursuse, läbitud tundide arvu ja keeletundide puhul keeletase Euroopa Nõukogu Keeleõppe Raamdokumendi järgi. Infot saab vastavalt tööandja (v näiteks välismaale elama asumise korral sealsetele nõuetele vastavalt) täiendada.

5. Täiendav info: www.babelhouse.ee

Küsimuste korral võta ühendust e-mailiaadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohtume koolitusel! Olete teretulnud!:)

 

 

 

 

 

 Loovuskool loomingulisuse arendamiseks!

Uudis:

Joonistamine, maalimine ja loomingulised tegevused professionaalse kunstniku juhendamisel

Registreeru: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kursuste hinnad 

* Loovuskool, Art in Estonia ja Kunstialane inglise keel kursusetasu on EUR 385.-

 

inglise keele vestluskursuse  kursusetasu on EUR 435.-

 

 

 

Babelhouses varem õppinutele ja Babelhouse sõprade klubile mugavad soodustused - küsi pakkumist!

Kursuste hinnas sisalduvad mõnusad kohvipausid!

Samuti: Kursuse edukal lõpetamisel tõend v tunnistus.

Kursuste hinnale käibemaksu ei lisandu!

Olete oodatud!